Functionele cookies: Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens.


Ik wil gepersonaliseerde informatie: Hiermee ontvang je gepersonaliseerde informatie op onze website die wordt afgestemd op je internetgedrag. Ook kunnen we nieuwsbrieven beter afstemmen op jouw voorkeuren.


Eén momentje voor een bewuste keuze…

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring.

Programma

vrijdag 24 januari
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
GMT + 1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
09:00 GMT +1
Para_Skiën
Wereldbeker para-alpineskiën
Kranjska Gora
09:00 GMT +1
Para_Skiën
Wereldbeker para-alpineskiën
Kranjska Gora
GMT + 1
Para_Skiën
Wereldbeker para-alpineskiën
Kranjska Gora
09:00 GMT +1
Shorttrack
EK shorttrack, Debrecen
Debrecen
09:00 GMT +1
Shorttrack
EK shorttrack, Debrecen
Debrecen
GMT + 1
Shorttrack
EK shorttrack, Debrecen
Debrecen
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis teams
Gondomar
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis teams
Gondomar
GMT + 1
Tafeltennis
OKT tafeltennis teams
Gondomar
10:00 GMT +1
Kunstrijden
EK kunstrijden
Graz
10:00 GMT +1
Kunstrijden
EK kunstrijden
Graz
GMT + 1
Kunstrijden
EK kunstrijden
Graz
11:00 GMT +1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen, Dressuur (Paralympisch)
Jumping Amsterdam
Amsterdam
11:00 GMT +1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen, Dressuur (Paralympisch)
Jumping Amsterdam
Amsterdam
GMT + 1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen, Dressuur (Paralympisch)
Jumping Amsterdam
Amsterdam
17:00 GMT +1
Wielrennen baan
Wereldbeker baanwielrennen, Milton
Milton
17:00 GMT +1
Wielrennen baan
Wereldbeker baanwielrennen, Milton
Milton
GMT + 1
Wielrennen baan
Wereldbeker baanwielrennen, Milton
Milton
zaterdag 25 januari
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
GMT + 1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
09:00 GMT +1
Shorttrack
EK shorttrack, Debrecen
Debrecen
09:00 GMT +1
Shorttrack
EK shorttrack, Debrecen
Debrecen
GMT + 1
Shorttrack
EK shorttrack, Debrecen
Debrecen
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis teams
Gondomar
10:00 GMT +1
Tafeltennis
OKT tafeltennis teams
Gondomar
GMT + 1
Tafeltennis
OKT tafeltennis teams
Gondomar
10:00 GMT +1
Kunstrijden
EK kunstrijden
Graz
10:00 GMT +1
Kunstrijden
EK kunstrijden
Graz
GMT + 1
Kunstrijden
EK kunstrijden
Graz
11:00 GMT +1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen, Dressuur (Paralympisch)
Jumping Amsterdam
Amsterdam
11:00 GMT +1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen, Dressuur (Paralympisch)
Jumping Amsterdam
Amsterdam
GMT + 1
Hippische sport dressuur, Hippische sport springen, Dressuur (Paralympisch)
Jumping Amsterdam
Amsterdam
17:00 GMT +1
Wielrennen baan
Wereldbeker baanwielrennen, Milton
Milton
17:00 GMT +1
Wielrennen baan
Wereldbeker baanwielrennen, Milton
Milton
GMT + 1
Wielrennen baan
Wereldbeker baanwielrennen, Milton
Milton
17:30 GMT +1
Waterpolo Dames
EK waterpolo (v): finales
Boedapest
17:30 GMT +1
Waterpolo Dames
EK waterpolo (v): finales
Boedapest
GMT + 1
Waterpolo Dames
EK waterpolo (v): finales
Boedapest
zondag 26 januari
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
01:00 GMT +1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne
GMT + 1
Tennis, Rolstoeltennis
Australian Open
Melbourne