Functionele cookies: Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens.


Ik wil gepersonaliseerde informatie: Hiermee ontvang je gepersonaliseerde informatie op onze website die wordt afgestemd op je internetgedrag. Ook kunnen we nieuwsbrieven beter afstemmen op jouw voorkeuren.


Eén momentje voor een bewuste keuze…

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring.

Datum
6 december 2019
Tijd
Vanaf 13:00 GMT+1
Locatie
Nur-Sultan

Van 6 tot en met 8 december vindt de wereldbekerwedstrijd schaatsen van Nur-Sultan plaats.

Nederlandse deelname:

Team NL bestaat bij World Cup 3 in Nur-Sultan uit de volgende schaatsers:

Vrouwen

500 meter
Jorien ter Mors, Sanneke de Neeling, Michelle de Jong, Jutta Leerdam en Dione Voskamp

1000 meter
Jorien ter Mors, Ireen Wüst, Letitia de Jong, Jutta Leerdam en Antoinette de Jong

1500 meter
Jorien ter Mors, Antoinette de Jong, Ireen Wüst, Melissa Wijfje en Reina Anema

5000 meter
Esmee Visser, Reina Anema, Antoinette de Jong, Melissa Wijfje en Esther Kiel

Ploegachtervolging
Ireen Wüst, Antoinette de Jong, Melissa Wijfje en Esther Kiel

Teamsprint
Michelle de Jong, Jutta Leerdam en Letitia de Jong

Mannen

500 meter

Dai Dai N'tab, Kai Verbij, Ronald Mulder, Lennart Velema en Michel Mulder

1000 meter
Kai Verbij, Kjeld Nuis, Thomas Krol, Dai Dai Ntab en Lennart Velema

1500 meter
Kjeld Nuis, Thomas Krol, Patrick Roest, Marcel Bosker en Wesly Dijs

10000 meter
Patrick Roest, Jorrit Bergsma, Marcel Bosker en Marwin Talsma

Ploegachtervolging
Marcel Bosker, Chris Huizinga, Tjerk de Boer  en Patrick Roest

Teamsprint
Ronald Mulder, Kai Verbij en Kjeld Nuis

Programma en resultaten:

via deze website of de website van de KNSB

Programma langebaanschaatsen internationaal 2019-2020:

15-17 november: World Cup 1 (Minsk)
22-24 november: World Cup 2 (Tomaszow Mazowiecki)
6-8 december: World Cup 3 (Nur-Sultan, voorheen Astana)
13-15 december: World Cup 4 (Nagano)
10-12 januari: ISU EK Afstanden (Heerenveen)
7-8 februari: World Cup 5 (Calgary)
13-16 februari: WK Afstanden (Salt Lake City)
28 februari-1 maart: WK Allround & Sprint (Hamar)
7-8 maart: ISU World Cup finale (Heerenveen)

Deelnemers